Loading color scheme

Nadupanej PŘÍMĚSŤÁK

Hledáte kvalitní zajímavý a především zábavný příměstský tábor pro vaše ratolesti? Právě pro VÁS máme jedinečnou nabídku našeho "Nadupaného příměsťáku" se zámemím a základnou v Fun Parku u muzea. Přihlásit se můžete právě ZDE

Ponoř se do letního prázdninového dobrodružství. Pojď s námi do Golf centra a poznávej sám sebe. Odhal své výjimečné schopnosti a pronikni do tajemných technologických možností. Zkoumej, jak věci fungují. Přesvědč se, že vzrušení, které objevuješ v počítačových hrách, jde zažít i ve skutečné realitě. To je velká výzva – jdi jí naproti.

Superhrdinové z dětských filmů a počítačových her se objeví v celotáborové hře příměstského kempu, který připravuje na prázdniny pro liberecké děti společnost Elset. Pestrý program se sportovním a výtvarným zaměřením je připraven pro mladší školáky od 6 do 12 let.

Děti se v průběhu pěti dnů přenesou do svých oblíbených her a filmů a stanou se součástí alternativní reality plné dobrodružství. Jejich úkolem bude zvládnout všechny úkoly a navrátit se zpátky do reality. Do programu budou vhodně zapojeny zážitkové exponáty umístěné v novém Funparku u muzea v areálu Golf centra. Program bude převážně venku, v přilehlých parcích a hřištích Lidových sadů. Na programu bude například Olympiáda v roce 3042, výlet mezi indiány nebo přežití mezi dinosaury.

V každém týdnu kemp obohatí svojí návštěvou zajímavá osobnost z oblasti policejní a vojenské služby, záchranářů nebo hasičů.

V areálu Golf centra bude dětem k dispozici zahrada s atrakcemi, klubovna s kvalitním zázemím, stolní hry, ping pong, fotbálek.

V případě nepřízně počasí dostanou malí táborníci příležitost si vyzkoušet pod vedením zkušených lektorů interaktivní exponáty, které rozšiřují pocity i vnímání a odkrývají tajné a přirozené lidské schopnosti. Zvídavé děti na nich mohou otestovat sílu svých myšlenek nebo si pohrát s pamětí.

Příměstský kemp je ideálním řešením, jak podpořit soulad pracovního a soukromého života pro rodiče dětí, které tráví prázdniny v Liberci a okolí.

Tábor je pro děti 6 – 12 let

Tábor je organizován v klubovně Golf centra na Masarykově ulici. Atraktivní lokalita nabízí využití převážně venkovních aktivit v krásném a klidném prostředí Lidových sadů.

O Vaše děti bude postaráno od pondělí do pátku v čase 8 – 16 hod.

Stravování je zajištěno z restaurace ZOO 1320, děti budou mít na výběr z 5 jídel denně. Případně je možné se přizpůsobit individuálním požadavkům na stravování. Jídlo lze objednat předem.

Pro děti bude v rámci klubovny připraven pitný režim a odpolední snack/ovoce, zelenina, sušenky apod.

Děti mají k dispozici zahradu areálu včetně atrakcí, minigolf, ping pong, fotbálek a další.

V případě nepříznivého počasí mohou využít zážitkové exponáty nového Fun Parku u muzea v areálu.

25 edukativních exponátů na téma lidské smysly a dovednosti budou zábavou a poučením pro děti.

Aktuálně otevřené termíny:

29. června – 3. července 2020
6. července – 10. července 2020
13. července – 17. července 2020
20. července – 24. července 2020 (s německým lektorem)

Cena 2 900 Kč/dítě
Pořadatelem je společnost Elset s.r.o. s dvacetiletou zkušeností s pořádáním dětských dnů, eventů a společenských akcí.